Bioasekuracja – podstawowe założenia

Podstawa naszej propozycji

Choroby drobiu to prawdziwa zmora wszystkich hodowców. Wiadomo jest, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego też proponujemy Państwu kompleksową pomoc w postaci bioasekuracji dostosowanej indywidualnie do każdego stada drobiu. Między innymi przez dezynsekcję, dezynfekcję i deinwazję sprawimy, że Państwa ferma drobiu będzie zdrowa i wolna od jakichkolwiek chorób. Dzięki rozbudowanej specjalistycznej wiedzy i bogatemu doświadczeniu zdobytemu w czasie wykonywania codziennych obowiązków, jesteśmy w stanie pomóc w Państwu w utrzymaniu stada w dobrej kondycji zdrowotnej.

Nowoczesna bioasekuracja

Nowoczesna bioasekuracja to wyjście naprzeciw wszelkim chorobom. Zajmujemy się zarówno zwalczaniem pleśniakowca, jak i zwalczaniem kokcydiozy. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio przeprowadzona bioasekuracja, która ma na celu zabezpieczenie terenu fermy drobiu, a tym samym stad utrzymywanych na jej terenie, pomoże spokojnie myśleć o dalszym rozwoju Państwa hodowli.

Cały proces możemy podzielić na:

  • działania odbywające się podczas przerwy produkcyjnej, w których skład wchodzi cały szereg zabiegów związanych z myciem i dezynfekcją, a także dezinwazja (zwalczanie pasożytów) i deratyzacja
  • działania podczas trwania cyklu produkcyjnego – utrzymanie higieny, dezynfekcja bieżąca, izolacja fermy, itp.

Z myślą o kliencie

W codziennej pracy przede wszystkim słuchamy naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że hodowla hodowli nierówna, dlatego zanim przejdziemy na przykład do dezynfekcji kurników, dokładnie zapoznamy się z zastałą na miejscu sytuacją. W celu dopytania o szczegóły naszych działań – zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.