Zwalczanie pleśniakowców i dezynsekcja innych szkodników

Pomoc w walce ze szkodnikami

Avitech Service to firma, która uzdrowi niejedną hodowlę. Od kiedy rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kolejnych klientów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie bioasekuracji. Dzięki odpowiedniemu zapleczu chemicznemu jesteśmy w stanie podjąć skuteczną walkę z wieloma szkodnikami. Zajmujemy się zwalczaniem pleśniakowca lśniącego, a także na przykład trojszyków i ptaszyńcy.  Co istotne, nie należymy do grona osób, które starają się znaleźć uniwersalną metodę walki z wieloma szkodnikami. Każde zlecenie to dla nas odrębny przypadek, do którego musimy podejść tak samo poważnie. Dezynsekcja to wbrew pozorom odpowiedzialne zadanie – musimy używać nie tylko skutecznym środków, ale także takich, które nie będą szkodzić drobiowi.

Dezynsekcja to nie wszystko

Usługi z zakresu szeroko rozumianej dezynsekcji – w tym zwalczania pleśniakowca, który jest bardzo uciążliwy dla właścicieli niejednej fermy drobiu – to nie koniec naszej propozycji. Zajmujemy się bowiem także walką ze szczurami i innymi gryzonami. Usługi deratyzacji wykonujemy na bardzo podobnych zasadach, co dezynsekcji – zaczynamy działać dopiero po rozpoznaniu sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w czasie wykonywanych zleceń. Usługi bioasekuracji to jednak tylko część naszej propozycji. Gwarantujemy profesjonalne podejście na przykład do kwestii żywienia drobiu czy też tworzenia specjalnie dopasowanych do Państwa wymagań premiksów farmerskich.

DERATYZACJA

Zabezpieczamy obiekty przed gryzoniami tworząc plany zabezpieczeń oraz prowadząc monitoring aktywności gryzoni na fermach.